STRONA GŁÓWNA

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejowie oraz jej filie ponownie zostały otwarte. Zgodnie z rządowym rozporządzeniem z 26 listopada 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii , 30 listopada biblioteki w całym kraju mogą zostać otwarte.

Podobnie jak w przypadku innych tego typu placówek, również w naszej książnicy i jej filiach trzeba przestrzegać wymogów sanitarnych, należy więc zakrywać usta i nos, zachowywać odpowiedni dystans i często dezynfekować dłonie. Zgodnie z wytycznymi, na terenie wszystkich obiektów bibliotecznych obowiązuje limit osób, które mogą się tam znajdować – 1 osoba/15 m2.

Sulejowska Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00. Przypominamy, że z powodu remontu obecnej siedziby MBP, placówka została tymczasowo przeniesiona do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie (ul. Milejowska 21).


Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejowie informuje, że od dnia 29.06.2020 roku z powodu remontu i rozbudowy będzie nieczynna. Placówka będzie tymczasowo przeniesiona do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie ul. Milejowska 21. O terminie rozpoczęcia działalności w tymczasowej siedzibie poinformujemy Państwa na stronie internetowej biblioteki oraz Urzędu Miejskiego w Sulejowie.


Informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejowie uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. W ramach programu biblioteka otrzymała w 2020 roku dotację od Biblioteki Narodowej w wysokości 16200 zł. na zakup nowości wydawniczych

GALERIA